بانک کتاب ثبت لینک
بستن تبلیغات [X]
اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو : adrapanagroup

نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

برنامه های فارغ التحصیلان بین المللی دوره ارشد و دکترا انتاریو یکی از برنامه های محبوب برای اخذ اقامت دائم کانادا است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این برنامه آشنا شوید.

اگر شما هم قصد اقامت در کانادا از طریق تحصیل را دارید، فرم زیر را پر نمایید.

فرم ارزیابی آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا (رایگان)

با تکمیل فرم در چند ثانیه، شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.

تکمیل فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا

در 1 می 2017، استان انتاریو برای بار دوم برنامه ی فارغ التحصیلان بین المللی دوره های ارشد و دکترا را (که زیرمجموعه ی برنامه ی انتخاب استانی مهاجرت انتاریو (OINP) است) بازگشایی کرد. به علت محبوبیت این برنامه ها، ظرفیت برنامه فارغ التحصیلان بین المللی مقطع ارشد همان روز پر شد. این برنامه های محبوب مهاجرت به کانادا مسیری را برای اخذ اقامت دائم توسط افراد واجد شرایطی که در انتاریو تحصیل کرده اند، فراهم می کند.

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو؛ کانادا

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی همچنان ادامه دارد، اما انتظار می رود که این ظرفیت پذیرش این برنامه نیز در روز های آتی به پایان برسد. بار گذشته هر دو برنامه در انتهای ماه فوریه 2017 بازگشایی شدند.

دولت انتاریو قبلا اظهار داشت که به منظور کنترل بهتر تقاضاها و تکمیل انتخاب های فدرال برای این استان در سال 2017، قصد دارد 2 بار در کل سال به طور متناوب این برنامه ها را بازگشایی کرده و ببندد. متعاقبا انتظار می رود که داوطلبین بالقوه ی برنامه ی فارغ التحصیلان مقطع ارشد در ماه های آینده نیز شانسی برای ارائه ی درخواست های خود داشته باشند.

ماهیت این دو برنامه ای که ممکن است اطلاع رسانی بسیار کمی در مورد آنها صورت گیرد، ثابت می کند که داوطلبین که از قبل خود را آماده کرده اند، در هنگام شروع برنامه در بهترین موقعیت برای ارائه ی درخواست خود هستند.

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

سیستم آنلاین جدید سال 2017

OINP برنامه فارغ التحصیلان انتاریو در ماه فوریه ۲۰۱۷ برای دوره ی پذیرش قبلی خود در آخر فوریه، یک سیستم آنلاین تشکیل پرونده ی الکترونیک را معرفی کرد و اکنون همه ی متقاضیان باید یک درخواست آنلاین ارائه نمایند. بر طبق راهنمای برنامه، تکمیل درخواست تقریبا 2 ساعت زمان می برد و الزامی نیست که در یک جلسه تمام شود.

متقاضیان بعد از ثبت نام پروفایلی در پورتال تشکیل پرونده ی الکترونیک OINP، چهارده روز زمان برای ارائه ی درخواست خود دارند. برنامه های فارغ التحصیلان بین المللی مقطع ارشد و دکترا همردیف با برنامه ی سیستم اکسپرس اینتری نیستند و در نتیجه یک داوطلب بالقوه لازم نیست پروفایل اکسپرس اینتری بسازد و وارد بانک اطلاعاتی شوند. متقاضیان موفق یگ گواهی انتخاب استانی (Base) دریافت می نمایند و بعد از آن می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا به دولت فدرال درخواست دهند.

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو؛ کانادا

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

شرایط ثبت نام

فارغ التحصیلان بین المللی ارشد باید قصد زندگی و کار در انتاریو را داشته باشند.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا باید قصد زندگی و کار در انتاریو را داشته باشند
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد
  • باید از یکی از دوره های ارشد موجود در یکی از دانشگاههای دولتی واجد شرایط در انتاریو فارغ التحصیل شده باشند.
  • دوره ی تحصیلی باید حداقل یک ساله باشد و به صورت تمام وقت گذرانده شده باشد.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا
  • باید با موفقیت همه ی الزامات دوره ی دکترا در یک دانشگاه دولتی واجد شرایط در انتاریو را تکمیل کرده باشند.
  • حداقل 2 سال از دور ه ی دکترا در دانشگاه انتاریو گذرانده شده باشد.
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد باید حداکثر ظرف دو سال از تاریخی اخذ مدرک ارشد، درخواست خود را ارائه دهند.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا باید حداکثر ظرف دو سال از تاریخی اخذ مدرک ارشد، درخواست خود را ارائه دهند.
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد
  • اگر در زمان درخواست در انتاریو زندگی می کنند باید در حالت وضعیت قانونی (به طور مثال مجوز تحصیلی، مجوز کاری یا سابقه ی بازدیدکننده) باشند.
  • متقاضی در زمان درخواست برای این برنامه نباید در کانادا باشد؛ با این حال افرادی که در کانادا ساکن هستند اما در خارج از انتاریو زندگی می کنند، واجد شرایط اپلای نمی باشند.
  • اگر داوطلبین از خارج از کانادا درخواست می دهند، نباید دارای شرایط قانونی باشند.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا
  • اگر در زمان درخواست در انتاریو زندگی می کنند باید در یکی از حالتهای قانونی (به طور مثال مجوز تحصیلی، مجوز کاری یا سابقه ی بازدیدکننده) باشند.
  • متقاضی در زمان درخواست برای این برنامه نباید در کانادا باشد.
  • اگر داوطلبین از خارج از کانادا درخواست می دهند، نباید دارای شرایط قانونی باشند.
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد باید در همه ی 4 مهارت (گفتار، شنیدار، نوشتار، خواندن)، سطح تسلط متوسط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه را بر مبنای معیار سنجش زبان (CLB) 7 به بالا را داشته باشند.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد باید بتوانند حداقل سطح پس انداز و درآمد مورد نیاز برای حمایت از خود و وابستگان خود را داشته باشند
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا
فارغ التحصیلان بین المللی ارشد باید نشان دهند که از کل 24 ماه قبل از ارائه ی درخواست در مجموع حداقل 12 ماه را در انتاریو بوده اند.
فارغ التحصیلان بین المللی دکترا

انتاریو برخی از عالی رتبه ترین و مشهورترین موسسات آموزشی کانادا را در خود جای داده است که بسیاری از آنها در جنوب این استان قرار دارند. 5 دانشگاه مشهور این استان، دانشگاه تورنتو، دانشگاه اتاوا، دانشگاه مک مستر، دانشگاه کوئین و دانشگاه واترلو جزو دانشگاه های شناخته شده در کل دنیا محسوب می شوند.


مطالب مرتبط: رنکینگ دانشگاه های کانادا


انتاریو با اختلاف زیاد، بیش از هر یک از استان ها و مناطق دیگر کانادا، پذیرای دانشجویان بین المللی است. کیفیت موسسات آموزشی این استان، اقتصاد پایدار، فرصت های شغلی و کیفیت زندگی در آنجا باعث جذب دانشجویان بین المللی شده است. به علاوه با فعالیت مداوم برنامه ی OINP و برنامه های مهاجرتی دیگر، می توان انتظار داشت که در سال های آتی تعداد بیشتری از دانشگاه های انتاریو در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرای دانشجویان بین المللی باشند.

اقامت در کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

در کوتاه ترین زمان، ویزای کانادا دریافت کنید!

ویزای 5 ساله کانادا

[ بازدید : 19 ]

[ سه شنبه 12 دی 1396 ] [ 16:55 ] [ admin ]

[ ]