بانک کتاب ثبت لینک
بستن تبلیغات [X]
اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا : adrapanagroup

نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

در چند هفته ی گذشته، دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی جزو 357 داوطلبینی بودند که برایشان دعوت نامه ی اپلای به برنامه ی انتخاب استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) صادر شد. اگر شما هم قصد اقامت در کانادا از طریق تحصیل در بریتیش کلمبیا را دارید، فرم زیر را پر کنید.

فرم ارزیابی آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا (رایگان)

با تکمیل فرم در چند ثانیه، شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.

تکمیل فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا

برنامه ی انتخاب استانی بریتیش کلمبیا در تاریخ های 19 و 26 جولای دراو های مهاجرتی را انجام داده است که دراو (Draw) دوم به طور انحصاری بر نیروهای ماهر و فارغ التحصیلان بخش های فناوری تمرکز داشته است. (دراوها مختص به رشته های فناوری استان بریتیش کلمبیا بوده اند.)

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

برنامه ی انتخاب استانی بریتیش کلمبیا، یکی از بسیار برنامه های انتخاب استانی (PNP) است که به طور ویژه فارغ التحصیلان بین المللی را هدف قرار می دهد. از طریق این برنامه، فارغ التحصیلانی که دارای مهارت و تجربه های مد نظر استان بریتیش کلمبیا هستند، می توانند واجد شرایط دریافت گواهی انتخاب استانی بریتیش کلمبیا شوند. این انتخاب به فارغ التحصیلان بین المللی این امکان را می دهد تا برای اقامت دائم کانادا اپلای نمایند.

اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا (BC) برای گروه فارغ التحصیلان بین المللی، یکی از برنامه های اکسپرس اینتری همراستا با برنامه ی انتخاب استانی است. بنابراین فارغ التحصیلان بین المللی که یک دعوت نامه ی ITA از این برنامه را دریافت می کنند، درخواست اخذ اقامت دائم خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری دولت فدرال انجام می دهند. در ضمن، افرادی که تحت گروه مهاجرت نیروهای متخصص دعوت نامه ی ITA را دریافت کرده اند، خارج از سیستم اکسپرس اینتری برای اقامت دائم اپلای می کنند.

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

صرف نظر از این برنامه ها یا گروه های ویژه ای که دعوت نامه های BC PNP زیر نظر آنها صادر می شود، فارغ التحصیلان باید در ابتدا برای سیستم ثبت نام مهاجرت بر مبنای تخصص (SIRS) ثبت نام نمایند.

همانند سیستم اکسپرس اینتری دولت فدرال، برنامه ی SIRS بریتیش کلمبیا به داوطلبین بر اساس تعداد فاکتور همانند سطح تحصیلات، مدت سابقه ی کار مرتبط و مشخصات یک پیشنهاد استخدام در بریتیش کلمبیا، امتیاز می دهد.

در اکثر دراوهای اخیر، حداقل امتیاز مورد نیاز داوطلبین برای دریافت یک دعوت نامه ی ITA چه در مهاجرت بر مبنای تخصص و چه در گروه فارغ التحصیلان بین المللی بریتیش کلمبیا برنامه ی اکسپرس اینتری برابر با 80 بود (جدول زیر را مشاهده نمایید).

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

استراتژی های مختص به فناوری در بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا از 17 می شروع به انجام دراو های مختص رشته های فناوری کرده است. اگرچه هنوز آمار مشخصی در مورد تعداد فارغ التحصیلان بین المللی بخش های فناوری که دعوت نامه ی ITA را دریافت کرده اند، منتشر نشده است. این روند اخیر دراوهای مختص فناوری به خاطر شروع استراتژی های فناروی بریتیش کلمبیا، جای تعجب ندارد. این استراتژی بخش فناوری را به عنوان یک محرک مهم رشد اقتصادی در استان قلمداد کرده است. دولت بریتیش کلمبیا، استراتژی فناوری BC را به عنوان یک استراتژی چندساله توصیف می کند که از رشد این استان در بخش فناوری پشتیبانی کرده و باعث تقویت اقتصاد نوآوری های متنوع بریتیش کلمبیا می شود. در سال 2016، که اولین سال پیاده سازی این استراتژی بود، BC ادعا کرد که استخدام نیروهای فناوری در استان به بیش از 106,000 شغل رسیده است. از طریق این استراتژی، BC قصد دارد تعداد فارغ التحصیلان فناوری را تا سال 2022، سالیانه 1,000 نفر افزایش دهد. این موضوع به نوبه خود به معنی تقویت شبکه ی نورآوری های BC و تبدیل این استان به یک مرکز از فناوری پیشتاز در آمریکای شمالی می باشد.

اقامت فارغ التحصیلان کانادا در بریتیش کلمبیا

جدول زیر کل دراوهای برنامه BC PNP برای فارغ التحصیلان بین المللی را از زمان انجام دراوهای متخص به رشته های فناوری در ماه می را خلاصه می کند.

تاریخ گروه حداقل امتیاز
19 جولای 2017 (دراوهای مختص به فناوری در 26 جولای) اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا- فارغ التحصیلان بین المللیمهاجرت بر مبنای تخصص- فارغ التحصیلان بین المللی 80 امتیاز برای هر دو
27 ژوئن 2017 (شامل دراوهای مختص به فناوری در 5 و 12 جولای) اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا- فارغ التحصیلان بین المللیمهاجرت بر مبنای تخصص- فارغ التحصیلان بین المللی 80 امتیاز برای هر دو
7 ژوئن (شامل دراوهای مختص به فناوری در 14و 21 جولای) اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا- فارغ التحصیلان بین المللیمهاجرت بر مبنای تخصص- فارغ التحصیلان بین المللی 7772
24 می (شامل دراوهای مختص به فناوری در 31 می) اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا- فارغ التحصیلان بین المللیمهاجرت بر مبنای تخصص- فارغ التحصیلان بین المللی 8075
10 می (شامل دراوهای مختص به فناوری در 17 می) اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا- فارغ التحصیلان بین المللیمهاجرت بر مبنای تخصص- فارغ التحصیلان بین المللی 8580

در کوتاه ترین زمان، ویزای کانادا دریافت کنید!

ویزای 5 ساله کانادا

[ بازدید : 22 ]

[ شنبه 16 دی 1396 ] [ 16:48 ] [ admin ]

[ ]